wtorek, 26 kwietnia 2016

"Kłamstwo doskonałe" Sara Shepard

CZEŚĆ!
  Za niedługo zaopatrzę się w piątą i szóstą część "The Lying Game", więc możecie sie spodziewać recenzji całej serii! Teraz zapraszam na moje zdanie o czwartej część, czyli "Kłamstwo Doskonałe".


Tytuł: Kłamstwo Doskonałe
 Autor: Sara Shepard
Liczba Stron: 304
Wydawnictwo: Moondrive

 
Co mówi okładka?
  Żyłam w przekonaniu, że moja rodzina jest bliska ideałowi, jednak okazało się, że jest zupełnie inaczej. Moi rodzice strzegą sekretu, który może mieć związek z moją śmiercią. Jak daleko się posuną, by prawda nie wyszła na jaw? Mnie już nikt nie skrzywdzi, ale jest przecież Emma… Jeśli nie będzie ostrożna, historia może się powtórzyć.
„The Lying Game” to nowa seria Sary Shepard, autorki bestsellerowych „Pretty Little Liars”. Ekscytujące powieści o intrygach, sekretach i kłamstwach zdobyły rzesze fanów na całym świecie, a na ich podstawie nakręcono popularne seriale telewizyjne.
W serii „The Lying Game” ukazały się także: „Gra w kłamstwa”, „Nigdy, przenigdy” i „Pozory mylą”.
 
Co ja mówię?
  
Rodzina morderców?
 Może to ktoś z rodziny zamordował Sutton? Może ktoś skrywa mroczne tajemnice? Pan Mercer, babcia Mercer oraz Laurel mają swoje mroczne sprawy, w które Emma zaczyna ingerować. Przysporzyło jej to wiele kłopotów, ale rzuciło też dużo światła na całą sprawę morderstwa Sutton.

Każdy ma coś za uszami
 Mama? Babcia? Tata? Siostra? Każdy miał swoje powody, by nienawidzić Sutton. Każdy miał swoje tajemnice, które ona na nieszczęście poznała. Co jeśli to ktoś z nich przyczynił się do jej śmierci. Nie polecam czytać tej książki noc przed ważnym spotkaniem, bo nie da się oderwać. Czeka Was zarwana nocka. Zdecydowanie najbardziej krwawa, brutalna i zadziwiająca część (przynajmniej na razie) całej serii.
Ocena punktowa:
9/10

3 komentarze:

  1. Wybacz, że ostatnio nie komentuję twoich recenzji, ale jutro odbieram paczkę z m.in. pierwszą częścią The Lying Games i obawiam się minimalnych spojlerów.
    Buziaki,
    -A

    OdpowiedzUsuń
  2. hejka, fajny wpis, wpadnij tez do mnie jeśli chcesz, pozdrawima : )zabawki

    OdpowiedzUsuń