wtorek, 15 grudnia 2015

"Tajemny Ogień" C.J.Daugherty & Carina Rozenfeld

Cześć!
Dziś obiecana recenzja "Tajemnego Ognia" od jednej z moich ulubionych pisarek - C.JDaugherty. Bardzo dobra, książka i w dodatku napisana w duecie! Zapraszam!

Tytuł: Tajemny Ogień
Autor: Daugherty & Rozenfeld
Liczba Stron: 392
Wydawnictwo:Moondrive

 
Co mówi okładka?
  Dzielą ich setki kilometrów, łączy przeznaczenie.
Taylor Montclair (Anglia)
Pewnego dnia wybuch złości Taylor powoduje, że przedmioty wokół niej zmieniają swoje położenie, a silne emocje zakłócają przepływ elektryczności. Dziewczyna poznaje szokującą prawdę o swoim pochodzeniu. Dowiaduje się, że drzemie w niej tajemny ogień. 
 Sacha Winters (Francja)
Setki lat temu na stosie spłonęła alchemiczka, która rzuciła klątwę na trzynaście pokoleń  pierworodnych synów z rodu jej zabójców. Sacha jest trzynasty – za osiem tygodni ma umrzeć. Na świecie jest tylko jedna osoba, która może mu pomóc. Czy Taylor i Sacha zdążą się odnaleźć, nim on zginie, a świat pochłonie ogień? Pradawna moc i śmiertelna klątwa, szaleńczy wyścig z czasem i walka z przeznaczeniem.
Akcja Tajemnego ognia pędzi jak rollercoaster! 
Co ja mówię?
  Tajemny Ogień. Tajemny Ogień. Słowo powtarzane jak jakieś zaklęcie, trzęsło się w mojej głowie, aż do chwili, gdy dostałam książkę w swoje łapska. Okładka - cudo! Opis z tyłu - cudo! Długość - cudo! Treść - dobra, ale nie najlepsza. Książka bardzo tajemnicza i trochę przerażająca. Postacie, które się ta pojawiają można by zakwalifikować do kategorii horror. Książka dla osób trochę starszych - 14+. Ciekawa fabuła i dobre przesłanie. Książka bardzo intrygująca, wciągająca i dająca do myślenia. Bardzo polecam :)

Ocena punktowa:
7/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz